OKRSKOVÉ KOLO MCDONALD´S CUPU

Dne16.4. 2019 se žáci naší školy zúčastnili tradičního Mcdonald´s cupu pořádaného ZŠ Bratrství Čechů a Slováků. Tentokrát pod vedením pana Zbožínka a paní ředitelky. Ve skupině, ve které naše družstvo hrálo, měli kluci velmi silné soupeře. Jako první je čekal zápas s Prusinovicemi. Po velmi vyrovnaném zápase a několika pěkných střelách na branku kluci remizovali 1:1. Bez přestávky pak pokračovali proti Bratrství, které s přehledem porazili 5:1. Po krátké přestávce následovalo semifinálové utkání proti ZŠ TGM, v němž kluci zvítězili 2:1. Ve finále se tak opakoval úvodní zápas proti žákům z Prusinovic. Tentokráte kluci po urputném boji podlehli, ale i tak si odváželi domů krásné 2. místo a postup do okresního kola, které se uskuteční v pátek 10.5. 2019. Doufáme, že i tam se nám bude dařit.