Žonglování

5.11. 2019 k nám do dětského klubu zavítala príma návštěva. Přijel pan Sadila z Fryštáku se svým programem ŽONGLOVÁNÍ. Byla to super akce. Od 15,30 hodin až do 17,30 hodin nás svým programem bavil. Děti si zahrály různé hry, jak kolektivní, tak ve dvojicích, a dokonce se bavily i samy. Uměl si děti ihned získat a kupodivu všichni hezky spolupracovali . Jakmile se převlekl za klauna a začal své dovedné kousky, děti byly nadšené. Učily se žonglovat, s koulemi, tyčemi, kužely, chodily na chůdách, jezdily na pedalu, na maličkém kole, museli se udržet na válcích, točily kruhy,  talíři na tyčích a zažili spoustu další legrace. Paní ředitelka a paní vychovatelka se snažily všechno dělat s nimi. Musíme přiznat, že to někdy nebylo lehké, ale zažili jsme při tom spoustu legrace. I pan Sadila děti pochválil, že byly vzorné a hezky se s ním do všeho zapojily.  Stali se z nich kamarádi. Těšíme se na další návštěvu, kterou bychom chtěli zase uskutečnit. Bylo to příjemné zpestření pro nás pro všechny.

Spokojení a unavení jsme se rozloučili a plni zážitků jsme se vraceli k domovu.