PÉČE O ŠKOLNÍ ZAHRADU

Tak jako každý rok, i letos se školní družina zasloužila o to, aby byla naše zahrada ve škole na zimu hezky uklizená a připravená na jaro. Letos dostala novou podobu, protože díky obecnímu zastupitelstvu, panu starostovi a díky naší paní ředitelce, máme na zahradě krásné hřiště, které jsme si již i vyzkoušeli.
S dětmi jsme zvyklí v měsíci září posbírat jablíčka, ořechy a napadané švestky. I na pozemku je práce dost…..sklizeň zeleniny a rytí políčka. To jsme také hravě zvládli. Až do listopadu jsme se pak věnovali hrabání listí. I přesto, že se plocha díky hřišti zmenšila, děti nahrabaly plné dva kontejnery a zaslouží si velkou pochvalu. Velkým pomocníkem je nám pan Stibor. Když potřebujeme, tak nám ochotně vyjde vstříc a v ledasčem pomůže. Všem patří za pomoc při podzimním úklidu obrovský dík.

Paní vychovatelka